Журі

Флоріс Кінгма

CZAR


Режисер-рекламіст в CZAR, Нідерланди. Постійний переможець світових рекламних фестивалів. На останньому Pinasthika Awards в Індонезії отримав 16 нагород з можливих 25. Тиждень безкоштовно проводив майстер-класи для учасників Molodiya Festival. В рекламі найбільше цінує фан. В соціальній особливо.

Ян Латал

DRUŽINA


Власник рекламного агенства DRUŽINA (Чехія). Три роки тому вирішив припинити роботу над комерційними проектами і повністю перейшов на соціальні кампанії. Заснував власну студію Družina. Девіз команди: «Ми просуваємо тільки речі, в які віримо».

Олександр Смірнов

TABASCO


Креативний директор TABASCO в Україні. Реалізував більше 20 соціальних кампаній для українського уряду, ПРООН, Amnesty International та ін. Нагороди: The Globes 2012 (срібло), Cannes Lions 2012 (Національний Диплом), Effie 2012-2014 (золото, срібло, бронза), Effie 2012-2015 (золото, срібло, бронза, гран-прі).

Андрій Федорів

FEDORIV


Власник брендингового агентства FEDORIV. Голова правління Всеукраїнської рекламної коаліції. З 1996 керував розробкою та запуском кількасот брендів.

Павло Вржещ

Banda Agency


Креативний директор Banda Agency. До того працював старшим арт-директором в Leo Burnett і п’ять років поспіль отримував нагороду «Креативне агентство року». В активі понад 200 нагород фестивалів креативності, включаючи New York festival, Epica, Golden Drum. Два рази потрапляв до шорт-листу Cannes Lions.

Олексій Морозов

Havas Digital Kyiv


Креативний директор Havas Digital Kyiv. За 10 років кар’єри в рекламі працював креативним директором провідних агентств українського ринку та Казахстану (Grape, McCann Erikson, Geometry Global). Працював з Pepsi, Nivea, Philip Morris, L’oreal, Coca-Cola, Nestle.

Ярослав Сердюк

Banda Agency


Директор зі стратегії в Banda Agency. Десять років тому починав копірайтером. У 2012 разом з двома партнерами заснував Banda Agency. Рекламні кампанії для українських та європейських брендів вже принесли агентству близько двохсот міжнародних нагород.

Владислав Галяпа

PROVID


Associated creative director в PROVID. Отримав більше 30 нагород на рекламних фестивалях. З останніх – 2 золота, срібло, 2 бронзи на КМФР за соцрекламу про вимушених переселенців, 6 срібних нагород та спеціальний приз Біржі соціальної реклами за радіорекламу «Шпаки війни» про реабілітацію учасників АТО.

Гліб Петров

Madcats Agency


Співвласник незалежної брендингової агенції Madcats. Принципово не беруть участь у тендерах, корупційних схемах та в організації курсів відбивання корпоративної чечітки.

Олена Гук

PROVID


У рамках соціальних проектів працювала з ООН Україна, Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців, Київобленерго, ЄБРР та Концерном Галнафтогаз, Міністерством Соціальної Політики України.

Максим Назаров

Publicis Ukraine


Креативний директор Publicis Ukraine. До того працював креативним директором у Fedoriv, Havas, Banda Agency, Leo Burnett та ін.

Ярослава Гресь

Gres Todorchuk PR


Співвласниця агентсва Gres Todorchuk PR, яке спеціалізується на культурних та соціальних проектах; призери European Excellence Awards, Effie Awards Ukraine та PRAVDA Awards.

Сергій та Анна Вовки

КАМА


У 2013 Анна та Сергій заснували Kyiv Academy of Media Arts – освітній проект, що навчає креативним спеціальностям. До того Сергій працював на посаді комунікаційного стратега в Leo Burnett Ukraine, а Анна – фахівцем з маркетингу в Sanoma Media.

Михайло Коротєєв

VGNC


Співвласник інтерактивного брендингового інформаційного агентства VGNC. Працював маркетинговим директором в журналах Men’s Health, FHM та Cosmopolitan протягом 8 років. Проекти, виконані Михайлом, нараховують близько 50 нагород, у тому числі Webby Awards та FWA.

Владислав Волочай

Sabai Creative Hub


Засновник Sabai Creative Hub. У минулому – креативний директор J. Walter Thompson, Peppermint interactive, а також Creative Group Head у TABASCO. За плечима Влада – Effie, Globe Awards й Golden Hammer.

Максим Демський

Директор Гогольfest


До того, як стати директором, впродовж 5-ти років був куратором кінотеатру ГОГОЛЬФЕСТу; засновник арт-простору «6th level»; актор театру ДАХ. У юності – засновник і головний редактор скандальної гостросоціальної газети «Хрущовка».

Володимир Войтенко

Кінокритик


Керівник проекту «СЦЕНАРНА МАЙСТЕРНЯ», відник авторської телепрограми «АРҐУМЕНТ-КІНО» («1+1»), головний редактор Національного кінопорталу KINOKOLO.UA, голова Громадської ради ГО «Творче об’єднання «Вавилон 13». Член Експертної комісії з питань кінематографії Держкіно України.

Ілля Свідлер

Продюсер


Президент Міжнародної громадської організації «CinemaHall», генеральний директор дистриб’юторської компанії «KINOLIFE», продюсер, культурний діяч. Творче кредо: «Чим більше людей, котрі мислять, тим краще жити».

Наталія Жижченко

Музикантка


Солістка проекту ONUKA. Спеціальне журі у номінації «За цирк без тварин» від UAnimals та у конкурсі соцреклами «Дискримінація не працює».

Марко Галаневич

Музикант


Лідер гуртів ДахаБраха та OY Sound System. Спеціальне журі у конкурсі соцреклами «Дискримінація не працює».

Лариса Денисенко

Письменниця та адвокатка з цивільних питань


Авторка та ведуча правозахисних проектів на Громадському Радіо.
Спеціальне журі у номінації «Дискримінація не працює».