Номінація СМС-благодійність

Номінація СМС-благодійність

Що це

Спеціальна номінація «СМС-благодійність» від Української Біржі Благодійності та Щедрого Вівторка на Molodiya Festival’19

Проблематика

В Україні кожна 15-та дитина народжується передчасно. Немовля, яке з’явилося на світ раніше визначеного терміну, зовсім не готове до існування. Усі його органи недорозвинені й повністю залежать від апаратів. Українські лікарі, через брак фінансування з боку держави, вимушені просити небайдужих людей допомогти їм рятувати життя маленьких пацієнтів. Саме тому ми будемо збирати кошти на життєво необхідне обладнання для малюків через благодійні смс на номер 88001. І закликаємо вас допомогти нам своєю соціалкою.

Метою ролика було: показати важливість швидкої і доступної допомоги, яка знаходиться у кожного під рукою – телефон з смс.

Що має зробити соціалка

Спонукати глядачів слати благодійні смс на номер 88001 для порятунку недоношених дітей.

Ключові повідомлення вашого ролика

Будь-яка людина може допомогти врятувати життя, надіславши благодійну смс.

Допомагати просто: це так само, як підписка на apple music або будь-який інший звичний сервіс. Тільки це послуга, яка дійсно змінює світ і рятує життя.

Цільова аудиторія

Акцент на платоспроможну аудиторію 25-50 років обох статей,  яка «мешкає» в інтернеті.

Канали поширення

Банерна реклама у ТЦ, реклама на тб, ютуб, соціальні мережі.

Механізм вирішення проблеми: що має зробити глядач після перегляду ролика?

Відправити благодійне смс на короткий номер 88001 і допомогти таким чином придбати медичне обладнання для передчасно народжених дітей.

Дедлайн

10 жовтня 2019 р

Нагорода

15 000 грн і ротація

Хронометраж

15-30 секунд