Норми

Хронометраж

Однією з вимог фестивалю є хронометраж роботи до однієї хвилини. У деяких випадках, якщо робота ну дуже вже хороша, ми залишаємо за собою право прийняти довший ролик. Але пам’ятайте: що довша реклама, то менше у неї шансів отримати ротацію на телебаченні.

Захист авторських прав

Обов’язковою вимогою до учасників є дотримання норм Закону України про авторське право і суміжні права, а також міжнародно-правових документів у галузі інтелектуальної власності. Найчастіше маємо проблеми з музикою. Не використовуйте треки, на які не маєте прав: ми можемо прийняти таку роботу, але її не візьмуть на ТБ і забанять у FB та YouTube. Користуйтеся архівами безкоштовної музики або співпрацюйте з музикантами.

Мова

Ми любимо українську.

Переклад і субтитрування

Якщо маєте переклад, надсилайте, бдлск, субтитри окремим файлом (не вшивайте у відеофайл). Переклад постерів також надсилайте окремо.

Без образ

Наприклад, образою є негативні порівняння: ототожнення негативних рис людини, суспільства тощо з природньою поведінкою, станом, виглядом інших людей, соціальних груп, рас, народностей, тварин тощо. Слогани і меседжі на кшталт «Не будь таким дурним/поганим/нерозумним як баба/підар/даун/жид/свинюка» — це не до нас. Інший — не означає гірший.

Без невиправданої демонстрації насильства

До участі не допускаються відео, що показують прояви насильства щодо людей і тварин, заклики до агресії. Виправдана демонстрація документальних кадрів насильства, наприклад, тут. Ми також за етичне ставлення до тварин, тому не приймаємо роботи, у яких тварина, як їжа, одяг, розвага тощо показується нормою. Бо для нас норма — це гуманне суспільство.

Без занудства, задротства і скрєпів

Ну ви зрозуміли.

норми-сайт-1600