Номінація
від ХутроOFF

Номінація
від ХутроOFF

Що це було

Спеціальна номінація від кампанії ХутроOFF на Molodiya Festival’19

Проблематика

В Україні заради хутра вбивають 850 000 тварин щороку. Це може зупинити тільки закон про заборону хутрового виробництва. Наближає цей день Кампанія ХутроOFF. І ваша соціалка. Адже що більше про проблему говорять, що більший тиск громади і медіа, то більше шансів, що законопроект не проігнорують на черговому засіданні.

Що потрібно було зробити

Зняти 15-секундну соцрекламу на підтримку Кампанії ХутроOFF. 15-секундний формат найзручніший для ротації на телеканалах, в кінотеатрах, екранах в транспорті та у соцмережах. Найкращий ролик отримав бонус у розмірі 15 000 грн.

До чого мала закликати соціалка

Підтримувати Кампанію ХутроOFF, фондувати в неї.

«Навіщо активістам гроші, ви ж за ідею!?»

Писати і лобіювати законопроекти, їздити на шкуродерні і робити розслідування, влаштовувати акції по всій Україні, працювати зі ЗМІ, розміщувати зовнішню соцрекламу на бордах і сітілайтах – все це робиться гучніше і масштабніше, коли є пожертви небайдужих людей. Тож вкінці вашого ролика скеровуйте глядачів на сайт ХутроOFF: hutrooff.org

Ролик-переможець

Як ми мірятимемо КРІ

Ми обов’язково ще прозвітуємо, скільки людей відвідало сайт Кампанії і дізналися про проблему завдяки вашій соціалці; скільки людей зробили пожертви і на які потреби їх використала Кампанія; скільки нових запитів від журналістів надійшло за період ротації вашої соціалки; скільки людей запропонували іншу допомогу. Врешті – ви дізнаєтесь найперші, коли закон за заборону шкуродерень, завдяки нашим спільним зусиллям, нарешті приймуть.

Нагадаємо факти, на які ви можете опиратися, креативлячи своє відео

Петиція за антихутровий закон зібрала більш ніж необхідну кількість голосів (понад 27 000). У травні законопроект про заборону шкуродерень в Україні підтримали 188 нардепів, але цього виявилося недостатньо. Тож скоро буде спроба № 2.

Чому потрібен антихутровий закон:

– хутрові виробництва є об’єктами підвищеної екологічної небезпеки, вони забруднюють ґрунт, водойми та повітря небезпечними для людини речовинами, вірусами та бактеріями;

– за даними незалежної дослідницької і консалтингової організації CE Delft (Нідерланди), виробництво натурального хутра є найбільш згубним для довкілля у 17 з 18 показників впливу на довкілля в порівняннями з іншими видами одягу;

– негуманність індустрії: пекельні умови утримання тварин та жорстокий забій (електричний струм у пащу та анальний отвір, удушення газом, вприскування отрути).

Чому закон потрібен негайно:

Бо 14 країн Європи прийняли законодавчу заборону хутрових ферм, як невиправдано жорстокої та шкідливої для довкілля галузі. Через слабку систему еко-контролю в нашій державі почався процес переміщенням цих ферм в Україну.

Законопроект відстоює право людей на безпечне довкілля та захищає тварин від жорстокого поводження. Він передбачає закриття усіх хутрових ферм у країні до 2025 року, з урахуванням інтересів працівників хутрової промисловості – для них розроблять програму подальшого працевлаштування.

Більше структурованої інформації читайте на сайті: hutrooff.org

Заявка нижче (у полі «Назва» додайте, бдлск, назву номінації «Номінація від ХутроOFF»)

.
Медіапартнер номінаці: Апостроф

Дедлайн

до 10 жовтня 2019 р

Нагорода

15 000 грн і ротація

Хронометраж

15 секунд