Соціальний постер

Прийом робіт на щорічний фестиваль соціальної реклами Molodiya Festival триває завжди. Наступний фестиваль відбудеться у жовтні 2018 року, але до того часу ви ще встигнете взяти участь у багатьох наших конкурсах і проектах.

Наші пріоритети: демократичні цінності, права і свободи людини, громадська активність, гендерна рівність, відповідальні споживацтво та використання природних ресурсів, етичне ставлення до тварин.

Завдання

Створити соціальний постер на будь-яку тему відповідно до норм і подати його до 30 вересня.

Норми

До участі не допускаються роботи з будь-якими формами (правової чи неофіційної) дискримінації щодо людей, соціальних груп, народностей, тварин тощо.

До участі не допускаються роботи з проявами або вказівкою до будь-яких видів (безпосередньої чи опосередкованої) дискримінації, цькування чи образи за будь-якою ознакою — статі, раси, кольору шкіри, мови, релігії, сексуальної орієнтації, політичних чи інших переконань, національного чи соціального походження, належності до національних меншин, майнового стану, народження, або за іншою ознакою, крім випадків, що вимагають такої демонстрації наявної проблеми для її вирішення. До участі не допускаються роботи з будь-якими формами (правової чи неофіційної) дискримінації щодо людей, соціальних груп, народностей, тварин тощо. До таких проявів належать і так звані негативні порівняння: ототожнення негативних рис людини, суспільства тощо з природньою поведінкою, станом, виглядом інших людей, соціальних груп, рас, народностей, тварин тощо.

До участі не допускаються роботи, що демонструють прояви насильства, неетичного ставлення до тварин (тварина, як їжа, одяг, розвага тощо), заклики до агресії, розпалювання воєнних дій та інших дій, заборонених законодавством України.

Обов’язковою вимогою до учасників є дотримання норм Закону України про авторське право і суміжні права, а також міжнародно-правових документів у галузі інтелектуальної власності.

Додатково

Переклад і субтитрування робіт здійснюються перекладацьким штатом фестивалю, просимо подавати роботи без субтитрів. Пріоритет надається україномовним роботам.

Подати заявку

Постер

Назва

Опис

Посилання на файлообмінник

Прев’ю (зображення, формат: jpg/png, до 5 мегабайт)

Автори

Контакти

E-mail

Телефон

Місто

Згода на використання матеріалу

Дозволяю використовувати постер або його елементи

на поліграфічній продукції Molodiya Festival;
для демонстрації на некомерційних заходах Molodiya Festival і партнерів в Україні та за кордоном.

Реєстручи роботу, я підтверджую та гарантую організаторам Molodiya Festival, що володію необхідними для участі авторськими правами, правами на демонстрацію поліграфічного твору та можу підтвердити це документами.

Термін подачі

30 вересня 2018

Призи

Грошові винагороди.

Вимоги

Формат файлу: psd/tiff.

Подавати у двох розмірах:

1200 мм х 1800 мм (сіті-лайт).

594 мм x 841 мм (А1).

DPI: 300.

Вертикальне розміщення.

Профіль кольору: CMYK.

До хайрезів необхідно додати прев‘ю.

Файл називати латиницею, в наступному порядку: прізвище та ім’я_розмір файлу.