Норми

Без дискримінації та образ

До участі не допускаються відео з проявами або вказівкою до будь-яких видів (безпосередньої чи опосередкованої) та форм (правової чи неофіційної) дискримінації, цькування чи образи за будь-якою ознакою — статі, раси, кольору шкіри, мови, релігії, сексуальної орієнтації, національного чи соціального походження, належності до національних меншин, майнового стану, народження, або за іншою ознакою, крім випадків, що вимагають такої демонстрації наявної проблеми для її вирішення.

Наприклад, образою є негативні порівняння: ототожнення негативних рис людини, суспільства тощо з природньою поведінкою, станом, виглядом інших людей, соціальних груп, рас, народностей, тварин тощо. Слогани і меседжі на кшталт «Не будь таким дурним/поганим/нерозумним як баба/підар/даун/жид/свинюка» — це не до нас. Інший — не означає гірший.

 

Без невиправданої демонстрації насильства

До участі не допускаються відео, що демонструють прояви насильства, неетичного ставлення до тварин (тварина, як їжа, одяг, розвага тощо), заклики до агресії, розпалювання воєнних дій та інших дій, заборонених законодавством України. Виправдана демонстрація документальних кадрів насильства, наприклад, тут.

 

Захист авторських прав

Обов’язковою вимогою до учасників є дотримання норм Закону України про авторське право і суміжні права, а також міжнародно-правових документів у галузі інтелектуальної власності.

 

Хронометраж

Однією з вимог фестивалю є хронометраж конкурсних робіт до однієї хвилини (1 хв.). Однак у деяких випадках фестиваль залишає за собою право допустити до участі відеорекламу, що перевищує зазначений хронометраж.

 

Мова

Роботи мають бути українською мовою, або державною мовою країни-виробника соціальної реклами.

 

Переклад і субтитрування

Переклад і субтитрування робіт здійснюються перекладацьким штатом фестивалю, просимо подавати роботи без субтитрів.

 

норми-сайт-1600