Журі

Олександр Смірнов

Креативний директор TABASCO в Україні


Реалізував більше 20 соціальних кампаній для українського уряду, ПРООН, Amnesty International та ін. Нагороди: The Globes 2012 (срібло), Cannes Lions 2012 (Національний Диплом), Effie 2012-2014 (золото, срібло, бронза), Effie 2012-2015 (золото, срібло, бронза, гран-прі).

Андрій Федорів

Власник брендингового агентства FEDORIV


Голова правління Всеукраїнської рекламної коаліції, найкрупнішої професійної асоціації України в галузі реклами й маркетингу. З 1996 р. керував розробкою та запуском кількасот брендів.

Павло Вржещ

Креативний директор Banda Agency


Працював старшим арт-директором в Leo Burnett і п’ять років поспіль отримував нагороду «Креативне агентство року». В активі понад 200 нагород фестивалів креативності, включаючи New York festival, Epica, Golden Drum. Два рази потрапляв до шорт-листу Cannes Lions.

Флоріс Кінгма

Режисер-рекламіст в CZAR, Нідерланди


Постійний переможець світових фестивалів соціальної та комерційної відеореклами. На останньому Pinasthika Awards в Індонезії отримав 16 нагород з можливих 25. Тиждень безкоштовно проводив майстер-класи для учасників Molodiya Festival. В рекламі найбільше цінує фан. В соціальній особливо.

Ян Латал

Власник рекламного агенства DRUŽINA (Чехія)


Три роки тому вирішив припинити роботу над комерційними проектами і повністю перейшов на соціальні кампанії. Заснував власну студію Družina. Девіз команди: «Ми просуваємо тільки речі, в які віримо».

Олексій Морозов

Креативний директор Havas Digital Kyiv


За 10 років кар’єри в рекламі працював креативним директором провідних агентств українського ринку та Казахстану (Grape, McCann Erikson, Geometry Global). Працював з Pepsi, Nivea, Philip Morris, L’oreal, Coca-Cola, Nestle.

Ярослав Сердюк

Директор зі стратегії в Banda Agency


Починаючи десять років тому, як копірайтер, разом з двома партнерами Ярослав заснував агентство Banda Agency у 2012-му. Рекламні кампанії для українських, російських та європейських брендів вже принесли агентству близько двохсот міжнародних творчих нагород.

Ірина Кузнєцова

Cannes Lions в Україні


Офіційна представниця Cannes Lions International Festival of Creativity в Україні.

Владислав Галяпа

Creative group head в PROVID


Отримав більше 30 нагород на рекламних фестивалях. З останніх – 2 золота, срібло, 2 бронзи на КМФР за соцрекламу про вимушених переселенців, 6 срібних нагород та спеціальний приз Біржі соціальної реклами за радіорекламу «Шпаки війни» про реабілітацію учасників АТО.

Олена Гук

Представниця креативного агентства PROVID


У рамках соціальних проектів працювала з ООН Україна, Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) в Україні, Київобленерго, ЄБРР та Концерном Галнафтогаз, Міністерством Соціальної Політики України, локальними благодійними та громадськими організаціями.

Максим Назаров

Креативний директор Publicis Ukraine


Досвід роботи: працював креативним директором у Fedoriv, Havas, Banda Agency, Leo Burnett та ін.

Ярослава Гресь

CEO Gres Todorchuk PR


Сергій та Анна Вовки

Співзасновники КАМА


У 2013 році Анна та Сергій заснували Kyiv Academy of Media Arts, – освітній проект, присвячений навчанню креативним спеціальностям. Сьогодні КАМА налічує 15 спеціальностей. До створення академії Сергій Вовк працював на посаді комунікаційного стратега в Leo Burnett Ukraine, а Анна – фахівцем з маркетингу в Sanoma Media (Cosmopolitan в Україні, Esquire Ukraine і Harper’s Bazaar Ukraine),

Михайло Коротєєв

Співзасновник VGNC


Співвласник інтерактивного брендингового інформаційного агентства VGNC. Працював маркетинговим директором в журналах Men’s Health, FHM та Cosmopolitan протягом 8 років. Проекти, виконані Михайлом, нараховують близько 50 нагород, у тому числі Webby Awards та FWA.

Владислав Волочай

Засновник Sabai Creative Hub


У минулому – креативный директор J. Walter Thompson, Peppermint interactive, а також Creative Group Head у TABASCO. За плечими Владислава – безліч нагород, включаючи Effie, Globe Awards й Golden Hammer.

Максим Демський

Директор Гогольfest


До того, як стати директором, впродовж 5-ти років був куратором кінотеатру ГОГОЛЬФЕСТу; засновник арт-простору «6th level»; актор театру ДАХ. У юності – засновник і головний редактор скандальної гостросоціальної газети «Хрущовка».

Володимир Войтенко

Кінокритик


Керівник проекту «СЦЕНАРНА МАЙСТЕРНЯ», відник авторської телепрограми «АРҐУМЕНТ-КІНО» («1+1»), головний редактор Національного кінопорталу KINOKOLO.UA, голова Громадської ради ГО «Творче об’єднання «Вавилон 13». Член Експертної комісії з питань кінематографії Держкіно України.

Ілля Свідлер

Продюсер


Президент Міжнародної громадської організації «CinemaHall», генеральний директор дистриб’юторської компанії «KINOLIFE», продюсер, культурний діяч. Творче кредо: «Чим більше мислячих людей, тим краще жити».

Наталія Жижченко

Солістка проекту ONUKA


Спеціальне журі у номінації «За цирк без тварин» від UAnimals та у конкурсі соцреклами «Дискримінація не працює» від Molodiya Festival, Кампанії проти дискримінації та партнерів.

Марко Галаневич

Лідер гуртів ДахаБраха та OY Sound System


Спеціальне журі у конкурсі соцреклами «Дискримінація не працює» від Molodiya Festival, Кампанії проти дискримінації та партнерів.

Любомир Левицький

Режисер


Останній фільм Левицького – «Тіні незабутих предків» – рекордсмен українського кінопрокату: тільки за перший вікенд стрічка зібрала 251 тис. доларів і опинилася на 3-му місці в рейтингу касових зборів в Україні. «Ми отримали найбільше кінокопій в історії України, це близько 100 кінотеатрів».

Зорян Кісь

Правозахисник, активіст


Співзасновник ВБО «Точка опори», ініціатор кампанії «Врятуй Жовтень!». Присвятив 16 років роботі в місцевих, національних і міжнародних неурядових організаях. Вірить у найвищу цінність прав людини і можливість досягнення їх повноти в Україні.

Олександр Шапіро

Кінорежисер, сценарист, продюсер


Фільми Шапіро були неодноразово представлені на престижних МКФ (Берлінале, Канни, Кіношок). Знімає артхауз, авторське кіно. Переконаний, що кіно можна знімати і без фінансування : «Мені не потрібні великі бюджети для свого кіно – прагну до праведності і простоти».

Ганна Довгопол

Координаторка програми «Гендерна демократія» Фонду ім. Г. Бьолля в Україні


Активістка феміністичного та ЛГБТ-руху. Має магістерську ступінь з гендерних студій з Центрально-Європейського університету.

Анастасія Буковська

Family Production.


Продюсерка. Режисерка. Управляє компанією Family Production з 2004 року. У кіновиробництві працює вже більше 15-ти років. Знімає ролики для Нової Пошти і Vodafone, Toyota, Sony, Twix, OLX і багатьох інших брендів.

Лариса Денисенко

Письменниця та адвокат з цивільних питань


Авторка та ведуча проектів «Ген справедливості», «Чайник», одна з ведучих щоденного живого ток-шоу «Громадська хвиля» на Громадському Радіо.
Спеціальне журі у номінації «Дискримінація не працює».