Журі

Олександр Смірнов

Креативний директор TABASCO в Україні


Реалізував більше 20 соціальних кампаній для українського уряду, ПРООН, Amnesty International та ін. Нагороди: The Globes 2012 (срібло), Cannes Lions 2012 (Національний Диплом), Effie 2012-2014 (золото, срібло, бронза), Effie 2012-2015 (золото, срібло, бронза, гран-прі).

Владислав Галяпа

Creative group head в PROVID


Отримав більше 30 нагород на рекламних фестивалях. З останніх – 2 золота, срібло, 2 бронзи на КМФР за соцрекламу про вимушених переселенців, 6 срібних нагород та спеціальний приз Біржі соціальної реклами за радіорекламу «Шпаки війни» про реабілітацію учасників АТО.

Олена Гук

Представниця креативного агентства PROVID


У рамках соціальних проектів працювала з ООН Україна, Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) в Україні, Київобленерго, ЄБРР та Концерном Галнафтогаз, Міністерством Соціальної Політики України, локальними благодійними та громадськими організаціями.

Флоріс Кінгма

Режисер-рекламіст в CZAR, Нідерланди


Постійний переможець світових фестивалів соціальної та комерційної відеореклами. На останньому Pinasthika Awards в Індонезії отримав 16 нагород з можливих 25. Тиждень безкоштовно проводив майстер-класи для учасників Molodiya Festival. В рекламі найбільше цінує фан. В соціальній особливо.

Андрій Федорів

Власник брендингового агентства FEDORIV


Голова правління Всеукраїнської рекламної коаліції, найкрупнішої професійної асоціації України в галузі реклами й маркетингу. З 1996 р. керував розробкою та запуском кількасот брендів.

Павло Вржещ

Креативний директор Banda Agency


Працював старшим арт-директором в Leo Burnett і п’ять років поспіль отримував нагороду «Креативне агентство року». В активі понад 200 нагород фестивалів креативності, включаючи New York festival, Epica, Golden Drum. Два рази потрапляв до шорт-листу Cannes Lions.

Ян Латал

Власник рекламного агенства DRUŽINA (Чехія)


Три роки тому вирішив припинити роботу над комерційними проектами і повністю перейшов на соціальні кампанії. Заснував власну студію Družina. Девіз команди: «Ми просуваємо тільки речі, в які віримо».

Ірина Кузнєцова

Cannes Lions в Україні


Офіційна представниця Cannes Lions International Festival of Creativity в Україні.

Ярослава Гресь

CEO Gres Todorchuk PR


Володимир Войтенко

Кінокритик


Керівник проекту «СЦЕНАРНА МАЙСТЕРНЯ», відник авторської телепрограми «АРҐУМЕНТ-КІНО» («1+1»), головний редактор Національного кінопорталу KINOKOLO.UA, голова Громадської ради ГО «Творче об’єднання «Вавилон 13». Член Експертної комісії з питань кінематографії Держкіно України.

Ілля Свідлер

Продюсер


Президент Міжнародної громадської організації «CinemaHall», генеральний директор дистриб’юторської компанії «KINOLIFE», продюсер, культурний діяч. Творче кредо: «Чим більше мислячих людей, тим краще жити».

Максим Демський

Директор Гогольfest


До того, як стати директором, впродовж 5-ти років був куратором кінотеатру ГОГОЛЬФЕСТу; засновник арт-простору «6th level»; актор театру ДАХ. У юності – засновник і головний редактор скандальної гостросоціальної газети «Хрущовка».

Наталія Жижченко

Солістка проекту ONUKA


Спеціальне журі у номінації «За цирк без тварин» від UAnimals та у конкурсі соцреклами «Дискримінація не працює» від Molodiya Festival, Кампанії проти дискримінації та партнерів.

Марко Галаневич

Лідер гуртів ДахаБраха та OY Sound System


Спеціальне журі у конкурсі соцреклами «Дискримінація не працює» від Molodiya Festival, Кампанії проти дискримінації та партнерів.

Зорян Кісь

Правозахисник, активіст


Співзасновник ВБО «Точка опори», ініціатор кампанії «Врятуй Жовтень!». Присвятив 16 років роботі в місцевих, національних і міжнародних неурядових організаях. Вірить у найвищу цінність прав людини і можливість досягнення їх повноти в Україні.

Любомир Левицький

Режисер


Останній фільм Левицького – «Тіні незабутих предків» – рекордсмен українського кінопрокату: тільки за перший вікенд стрічка зібрала 251 тис. доларів і опинилася на 3-му місці в рейтингу касових зборів в Україні. «Ми отримали найбільше кінокопій в історії України, це близько 100 кінотеатрів».

Олександр Шапіро

Кінорежисер, сценарист, продюсер


Фільми Шапіро були неодноразово представлені на престижних МКФ (Берлінале, Канни, Кіношок). Знімає артхауз, авторське кіно. Переконаний, що кіно можна знімати і без фінансування : «Мені не потрібні великі бюджети для свого кіно – прагну до праведності і простоти».

Ганна Довгопол

Координаторка програми «Гендерна демократія» Фонду ім. Г. Бьолля в Україні


Активістка феміністичного та ЛГБТ-руху. Має магістерську ступінь з гендерних студій з Центрально-Європейського університету.

Анастасія Буковська

Family Production.


Продюсерка. Режисерка. Управляє компанією Family Production з 2004 року. У кіновиробництві працює вже більше 15-ти років. Знімає ролики для Нової Пошти і Vodafone, Toyota, Sony, Twix, OLX і багатьох інших брендів.

Лариса Денисенко

Письменниця та адвокат з цивільних питань


Авторка та ведуча проектів «Ген справедливості», «Чайник», одна з ведучих щоденного живого ток-шоу «Громадська хвиля» на Громадському Радіо.
Спеціальне журі у номінації «Дискримінація не працює».