Соціальна відеореклама

Прийом робіт на щорічний фестиваль соціальної реклами Molodiya Festival триває завжди. Наступний фестиваль відбудеться у жовтні 2018 року, але до того часу ви ще встигнете взяти участь у багатьох наших конкурсах і проектах.

Наші пріоритети: демократичні цінності, права і свободи людини, громадська активність, гендерна рівність, відповідальні споживацтво та використання природних ресурсів, етичне ставлення до тварин.

Завдання

Приймаємо роботи будь-якої соціальної тематики хронометражем до 1 хв.

Норми

До участі не допускаються роботи з будь-якими формами (правової чи неофіційної) дискримінації щодо людей, соціальних груп, народностей, тварин тощо.

До участі не допускаються відео з проявами або вказівкою до будь-яких видів (безпосередньої чи опосередкованої) дискримінації, цькування чи образи за будь-якою ознакою — статі, раси, кольору шкіри, мови, релігії, сексуальної орієнтації, політичних чи інших переконань, національного чи соціального походження, належності до національних меншин, майнового стану, народження, або за іншою ознакою, крім випадків, що вимагають такої демонстрації наявної проблеми для її вирішення. До участі не допускаються роботи з будь-якими формами (правової чи неофіційної) дискримінації чи образи щодо людей, соціальних груп, народностей, тварин тощо. До таких проявів належать і так звані негативні порівняння: ототожнення негативних рис людини, суспільства тощо з природньою поведінкою, станом, виглядом інших людей, соціальних груп, рас, народностей, тварин тощо.

До участі не допускаються відео, що демонструють прояви насильства, неетичного ставлення до тварин (тварина, як їжа, одяг, розвага тощо), заклики до агресії, розпалювання воєнних дій та інших дій, заборонених законодавством України.

Обов’язковою вимогою до учасників є дотримання норм Закону України про авторське право і суміжні права, а також міжнародно-правових документів у галузі інтелектуальної власності.

Додатково

Переклад і субтитрування робіт здійснюються перекладацьким штатом фестивалю, просимо подавати роботи без субтитрів. Пріоритет надається україномовним роботам.

Подати заявку

Відео

Назва

Опис

Хронометраж

Посилання на файлообмінник

Прев’ю (зображення, формат: jpg/png, до 5 мегабайт)

Автори

Режисер

Оператор (необов’язково)

Сценарист (необов’язково)

Контакти

E-mail

Телефон

Місто

Згода на покази

Дозволяю використовувати кінематографічний твір або його уривки (необов’язково):

для демонстрації у телепрограмах;
у тізері та на поліграфічній продукції Molodiya Festival;
для демонстрації на некомерційних заходах Molodiya Festival і партнерів в Україні та за кордоном.

Реєстручи роботу, я підтверджую та гарантую організаторам Molodiya Festival, що володію необхідними для участі авторськими правами, правами на демонстрацію кінематографічного твору та можу підтвердити це документами.

Термін подачі

30 вересня 2018

Призи

Грошові винагороди та ротація найкращих робіт в кінотеатрах мережі Планета Кіно.

Вимоги

Тривалість: до 1 хв.

Формат відео: .mp4/.avi/.mov

Роздільна здатність: Full HD, 2К, 4К.

Бітрейт: 30 Мбіт/с і більше