Переможці 8-го міжнародного фестивалю
соціальної реклами
Molodiya Festival’19

Першого місця немає

2 місце / 15 000 грн

The Reason / Причина

Режисер: Антон Штука (Київ).

Оператор: Іван Фоміченко.

3 місце / 10 000 грн

Воду киянам (Глибочиця)

Режисер: Павло Сусляков (Київ)

Оператор: Павло Сусляков

Сценаристи: Марина Радинська, Павло Сусляков

 

 

Фіналісти в категорії ПОСТЕР

Юрій Формусяк – Будь культурним на дорозі (Львів)

Орест Смілянець – Ліс / Поля / Фільтри / Рось / Кар’єр / Орієнтація (Київ)

Максим Скорик – Океан пластику (Київ)

Катерина Вавілова – Надто круті (Запоріжжя)

Ігор Томенчук – FREEDOM. Знайди свою свободу (Київ)

Оксана Курмаз – Тобі личить моє страждання / Пакетик давати? / Згорять не тільки ліси
(Київ)

ONI Agency – Hide sensitive content / Сховати чутливий вміст (Київ)

Андрій Максимович – Не робіть зі своєї шафи цвинтар (Львів)

Марiя Гулька – Гострі солодощі (Харків)

Мамчур Катерина – Стаття 299 не захищає (Дніпро)

Богдана Робочек – Перші (Київ)

Наталія Козеко – Їж? Молись? Люби! / Хто врятує мене? (Київ)

Наталія Бартош – Знищити (Черкаси)

Поліна Вагіс – Not only ours / Не тільки наша (Київ / Запоріжжя)

Постер

Номінація “Допомагати може кожен”

Немає переможця

Номінація від ХутроOFF/ 15 000 грн

Хутрик

Аніматорки: Катерина Рожок, Юлія Рябцева (Київ)

 

 

 

ПОСТЕР

1 місце / 10 000 грн

Fox

Автор: Андрій Капріора (Київ)

 

 

 

 

 

 

Постер

Постер

Володимир Поліщук – Тупі інвестиції (Львів)

Євгенія Полосіна – Чекаємо вдома (Київ)

Анастасія Соболь – Знайди нового друга (Львів)

Веня Грет – Чужі серед нас / Цвинтар – то не краса (Київ)

Марія Косовська – Ейджизм (Київ)

Тетяна Мазур – Пакетнетреба (Київ)

Юлія Ганик – Сортування сміття — шлях до переробки (Львів)

Ольга Хорімарко – Хто підкурює від лісу? / Лишай, тут прибирають / Тут був Міша (Київ)

Валерія Кутепова – Сліди на тілі (Харків)

Студія Bart&Fink на замовлення IREX в Україні для проекту “Добровольці-вогнеборці”
– У вогню немає шансів, коли з ним бореться вся громада (Київ)

Віктор Шиян – Перший крок (Київ)

Віктор Шиян, Антон Долгов – Непосидючість (Київ)

Віктор Шиян, Даниїл Короткевич – Вони вакциновані (Київ)

Віктор Шиян, Карина Борзаківська – Мабуть (Київ)

Тетяна Якунова – Не задихайся від сміття (Київ)

MAKORO – Молодь не лайкає. Молодь голосує (Київ)

Постер

Номінація “Допомагати може кожен”

Немає переможця

Спеціальна відзнака від Руху Zero Waste у Харкові

Дар`я Лукашенко, Вадим Апостолов – Береться доти, доки (Київ)

 

Шорт-лист фестивалю

Омелян Ощудляк, Юрій ДанкевичОперація Свічка (Львів)

Maharshi Tuhin Kashyap (Deuka Films) – Leap O’ Slip / У шоломі або на шматки (Індія)

Юля ДеглінаСортуй як бог / Сортуй, бо буде біде / Сортуй, щоб вижити (Київ)

Sooraj S A – Sexual Consent / Згода на секс (Ахмедабад, Індія)

Марія Дергачова – Хочу собаку (Київ)

Demetrio E. Celestino -III – Dyspnea Islands / Острови задухи (Ґіґмото, Філіппіни)

Максим Сухарєв – Кидай вбивчу звичку 1 / Кидай вбивчу звичку 2 (Київ)

Hyrul Anuar – Puki Power / Сила вагіни (Куала Лумпур, Малайзія)

Максим Люков – Бублики (Київ)

Anshul Sinha – Waterman / Вотермен (Гайдарабад, Індія)

Денис Соболєв – Зручні люди: ролик 1 / ролик 2 / ролик 3 (Київ)

Matteo Tibiletti (Girodivite Productions) – Yes, no / Так, ні (Безоццо, Італія)

Омелян Ощудляк, Юрій ДанкевичТвоє вікно (Львів)

Anshul Sinha – Freedom / Свобода (Гайдарабад, Індія)

Ярослав Коробка – Мрії тобі вибирати (Київ)

Jessica Laurent – Water / Вода (Арпажон, Франція)

Галина Химич – Прийди на вибори, захисти майбутнє України (Київ)

Світлана Магда – Глибини металобрухту (Харків)

Олександра Петльована – Почути (Київ)

Gianmarco D’Agostino – Bringing schools to where there are none / Створюємо школи там, де їх немає (Імпрунета, Італія)

Артур Якубов – Почути (Київ)

Plastic Paket – Мені не мішає (Київ)

Єлизавета Сміт – В одному вагоні (Київ)

Андрій Салій – Приватне тримай приватним (Київ)

ЕДШОТ – Історія з тисячі слів (Київ)

Павло Потатуєв, Анна Капацина – Пакет Страйкз Бек (Київ)

Омелян Ощудляк, Юрій Данкевич – Де б Ти не був – вшануй (Львів)

Ахмед-Ернест Сарихаліл – Чекаємо вдома (Київ)

ONI Creative Agency – Хто хоче стати шубкою? (Харків)

Наталя Стешенко, Кошик Дмитро – Світ болю (Харків)

Tobias Schlage, Brent Forrest – Like and Follow (Токіо, Японія)

Rishiraj Agarwal – Khanak – The sweet sound of Bangles (Ахмедабад, Індія)

Даниїл Примачов, Володимир Чалчинський – Давайте без катастроф (Київ)

Sanju Kadu – Consent is everything (Ахмедабад, Індія)

Alejandra Cardona – Kintsugi (Цюрих, Швейцарія)

Farima khalili – Bodies (Тегеран, Іран)

Mohammad Hasani – Here I Think Of All My Freedom (Тегеран, Іран)

Роботи